Sagopa Kajmer//Turkish Rap

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sagopa Kajmer

Sagopa Kajmer - Ölüm Benim Doğum Günüm

Admin
    Admin

Sagopa Kajmer - Ölüm Benim Doğum Günüm Empty Sagopa Kajmer - Ölüm Benim Doğum Günüm

Mesaj  Admin Paz Şub. 07, 2010 9:00 am

Basimda yuzlerce bela, koseye sikistim pesimde dusman var korku var kacmam gerek.
    Kaba Kuvvet onlardan tek bir mermi Sagopa pa bitirirler isini,
    simdi boku yedim kafam allak bullak kurtulusum olmek sucum dogmak ve kacmak
    ustesinden gelemem butun pes ****den kopekler af etmez, s*ker atar adami olum kokar tek bir sarap parasina, hayatina pahasina
    ahhhhhhh savasini surdur yolun sonu gelene kadar oldur.
    Haram o hayat kafani kaldir anasini s*ktigim durum sakat.
    ilkel atesi son nokta bir dusun hayat cepe cepe pesindeler pesindeler,
    p*cler olmez abazaliktan baska bir bok bilmez bunlar, yuzusuyuhurmetine geride olu kalir,
    ahuvalin okunan dualarin fayda etmez,
    sen bir olusundur artik olusundur
    artikk olusundur dogum gunum oldugum gundur olusundur.

6X Olum Benim Dogum Gunum

Kiralik Yasiyorum Kiradan nefes aliyorum,
    oteki fiyati aldigim her nefesi care yok
    baska yumruklarina bak kendini zorla
    sende benim gibisin caresiz nigga sokak arasinda
    tek basina yaptigim her hatanin agir bedeli vurdu beni dogrularim yanliscasina
    yakaladi beni arkadas cekti silahini bilmek yanlisdi silah patladi.. i
    lkel atesi sesi ne ses kaldi nede nefesi... sonucta hatalarin alir canini emer kanini vampir gibi hayalet
    arkadasin ve hazirla kendini guvensizlik caremi bu adresde bulmasin seni.
    ******nun biri yuzunden bile cekilir bu tetik bir an icin bile silahlarin dedigi dedik paralara yenik dusen dostun tanimaz golgeni saytana uyar yenilir tanimaz seni yada tek bir yanlisinda 1000 dogru duser sifira ne dost kalir nede baska bir yosma teksin sok bunu o bok kafana... Kopek kopek kendinden baskasina muhtac olma olu gibi yeniden gozlerini acdiginda yeniden baslayacaksin a*ina kodumun hayatinda seninde bir dogum gunun olacak iste o zaman dogum gunun oldugun gundur dogum gunum oldu gundur motherfucker........
    yeah Sagopa Sagopa

Forum Saati Cuma Mart 29, 2024 10:48 am