Sagopa Kajmer//Turkish Rap

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sagopa Kajmer

Kolera'dan Mesaj War

Admin
    Admin

Kolera'dan Mesaj War Empty Kolera'dan Mesaj War

Mesaj  Admin C.tesi Şub. 06, 2010 3:52 pm

Merhabalar,görünen o ki parça çok sevilmiş,yeni albümde hep böyle parçalar olursa yaşadık demişsiniz,yeni albüm parçaları iyi gidiyor ama bazı parçalar diğerlerinden üstün olacak ki favori parçaları seçebilelim dimi
    bu parçaya klip soranda baya olmus,benım gorusum album cıkana kadar bu parcanın küllenecegı yonunde
    bir de şu meşhur sözlere göz atalım,tasavvuf ehli Davudi Tayyinin yaşadıgı dönemde bir meczup var(meczup oynatmış demek artık kendi fikri kalmamış demek)
    işte bu meczup sürekli halkın arasına karışıp:

Hangi güzel yüz toprak olmadı ki?
    Hangi ceylan gözlü yere akmadı ? diyor bende bu sözden çok etkilendim günlerce aklımda çınladı durdu,şimdi de sizin kulaklarınızda çınlıyor,bu 2 kelime hayatı anlatıyor benim için çok kıymetliler mana içinden manaya dalıyorum,Allah sizlerinde araştırma isteğini ve ilminizi arttırsın,ve ilminizle amel edebilmek nasip etsin,çünkü uygulamadıkça bilmekte eşeklik değil de ne ki?

Hacca gıttiğimizi düşünen arkadaşlarımız çok, mailler gelmeye devam ediyor,düzeltmeliyim ki,Umre ye gidiyoruz inşaallah,ramazan umresi benimle yapılan bir hacca bedeldir demiş efendimiz umarım hac gibi kabul görür.Bu arada dua istekleriniz bende, toplu dua edeceğim inşaallah tek tek isimlerinizi saymak mümkün değil zaten rabbim bilir kimlerin istekli oldugunu bunu dert etmeyin..
    Konserlerde gitgide yaklaşıyor umre dönüşü turne benim için biraz enteresan olacak,maneviyattan çıkamadan kendimizi sahnede bulacağız sanırım ama bu bizim özlemimizi yatıştırır,konserler çok güzel geçecek benden söylemesi,kaçıran üzülür2007 turne afişini de hazırlamıştım,basımdan çıktı çok güzel görünüyor

Doğrusu bu parçanın çok sevileceğini tahmin etmiştim ama ağlamanız beni şaşırttı demek bunu da başarabildim!niyetim sizi ağlatmak değildi ama duyguyu verebilmek açısından bu yorumlarınız benim zaferimdi,herkese çok teşekkür ederim.

Sister yaslaaa!
    ...kolo...

SéLámétLé. . .[ßy.IKáf_IKéf_GirL_2oo7]

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 9:45 pm