Sagopa Kajmer//Turkish Rap

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sagopa Kajmer

no.1'i büyük bi fanı anlatırsa ortaya ne çıkar

Admin
    Admin

no.1'i büyük bi fanı anlatırsa ortaya ne çıkar Empty no.1'i büyük bi fanı anlatırsa ortaya ne çıkar

Mesaj  Admin Paz Şub. 07, 2010 9:56 am

Daha öncede bahsetmiştim Denizli, sokak melodileri bestekarı, Rapci, Rap yazarı, Hiphop müziğini benimsemiş, alkat adlı stüdyosu olan daha doğrusu evine stüdyo adını veren sözleri iğneleyici ama manyak tarzda fazla anlam yüklü sözleri beyninde bulunduran bir bestekar, Diğer müzisyenlerden daha akıllı okumamış olsada, illa lisan gerekmiyor kendininde dediği gibi diplomamı veren adam benden daha kör cahil Yani değişik biri bugün biraz daha bahsetmek istedim sizde dinlersiniz belki diye gerçi kaç kişi görecek burayıda
    Denizlide yaşayan bir genç bu türk genci.! Askere gidecek olan bir türk genci.Çeşitli sorunlar yüzünden eğitime çomak sokanların yüzünden, Onlara sitem eden bunu sözler ve altındaki fon şarkılarıyla dile getiren bi adam çocuk veya zenco !. Herşeye shit demiş bazı değerlerden uzaklaşmış olarak görüyorum ama ne eskisini ne yenisini unutmamış.Kendi kafasında giden ve bi bokları becerebileceğine inandığım adamlardan biri beni az tanıyor.Ben onu çok tanıyorum.Takip ediyorum herşeyini çünkü şarkılarını dinliyorum ve seviyorum.İyi bi çocuk.Sağolsun var olsun öfkemi ve sinirimi en iyi şekilde kusmamı sağlıyor.
    Neyse kim bu adam. Denizlide yaşıyor yaş 20 civarları adı Can bozok, Tekin ada lisesi yani benim eski okulumda okumuş, Diplomayı hala eline alamadığı için kendine lise terk diyor, Oda GANGSTA’NIN havasını yaratmak için uydurduğu bi terim. Çünkü eğitime çomak sokanlara alın okumuyorum ama birşeyleri başarıyorum dediğiniz gibi, Hayatı tanımıyorum diye birşey yok demek istiyor.Yada ben öyle sanıyorum.Neyse bir çok sorun var dünyada gençlerin önündede bu var.Uyuşturucu,Sigara,Alkol,Cinsellik,Açlık,Kavga, Arka ön ense kalın ince meseleleri bunların içinde bir çok gencin içinde hararet eden duyguların ve düşüncelerin ortaya çıkmasıyla ölme öldürme intihar gibi olaylarda çıkıyor.Bunların bazılarını anlatabilen şarkıcılardan biride no1 Bize bir çok şeyi söylemesine rağmen anlayabilen sadece mcler mc demek yani Şarkı yapanlar.Bu yüzden saygı görülüyor ve bir yerlere gelebilmiş.İyi sözler yazıp güzel okuduğu için kıskançlık sonucu daha zirvelere çıkmış bir adam olan no.1 gençliğinin baharında askere gidip gelecek yeni albümüde o sırada gelecek sanırım streetmelodeez adını verdiği grubun yani 2 kişilik kadronun, çıkaracağı bir albüm.Şarkı söylemeyi sevdiği kafaları uyuşmasada iş konusunda en çok yakın olduğu adam İZAH ile bir albüm çıkaracaklar sanıyorum.Bende bizde onlarda bekliyor bu albümü.Büyük ihtimal KIRMIZI GÖZLER adlı albümünde gerçekleştiremediği 10 YTL’YE Müzik marketlerde satış projesini, Bu albümde gerçekleştirecek.Korsanlara dinleyin bile diyor.Ama denizlili hemşerilerininde almasını ve kendisine destek olmasını istiyor.Kazandığı para içki parasına yetecek.Alkolle ilham geliyor. Oyüzden alın yani bi denizliliyseniz dinlemeseniz bile kulak kabartmak için 10 ytl gözden çıkarın.Ben çıkarmayı düşünüyom.Ama korsanı bulursam dayanamam indiririm, inş korsanı çıkmaz hemen piyasayada dayanamayıp alırım.Neyse böyle bi adam işte bu no.1 zamanla öğreneceksiniz daha fazlasını ben sevdiğim için daha çok yazacam burda. Anlayan anlayacak anlamayanda, devam edecek.Anlasakda bir yere varamıyoruz bu devirde zaten….

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 1:47 am