Sagopa Kajmer//Turkish Rap

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sagopa Kajmer

Saykodelik Ep.-Sagopa Kajmer-Sürahi-Sagopa Kajmer

Admin
    Admin

Saykodelik Ep.-Sagopa Kajmer-Sürahi-Sagopa Kajmer Empty Saykodelik Ep.-Sagopa Kajmer-Sürahi-Sagopa Kajmer

Mesaj  Admin Paz Şub. 07, 2010 9:01 am

Yoo.. yoo.. Beni bi solukta çek içine... Kaf Kef...Pesimist Orkestra...Orkestra... Hadi gazlaaa
    Vaktim nakit yeah her dakikam değerli, ben bu zamanın bekçisiyim ve benden razıdır başında beklediklerim, dosta ve de düşmanadır iyi dileklerim, ben ne yazmışım ne kışmışım. Uykumda mışıl mışılım ama bak gözlerime ışıl ışılım. Ayın 14ünden nuru çalmışım...

Nakarat

İnanmak parça pinçik, güvenmek yarım adam tımarlı hastanem tek yataklık son suçum psikopatlık, haddini aşan alçak yaltaklık, bir bakireden beklenmeyecek süpriz kaltaklık, yetti canıma sarraflık...Sonradan anlarsın bu yaptığın aptallık, ah varya o saflık, belki senide eder aflık, bu maç, bu savaş, bu sevgi tek taraflık, gamzelerimin çukurlarına düşer sağanak göz yağmurum ılık ılık, ilişkiler cıvık arkadaşım, her balık oltalık. En güzeli çocukluktu, sahip olduğum sıska vücuddu, bu çocuğun hayatı ya rapti ya hip hoptu... Tak! Etti cana tak! Malesef yok çaresi yalnızlığın... Sende koparamadın halatların yeter artık nazlandığın... Ağlama kıyamam ıslanır buklelerin aklına geldikçe uktelerim, zaman makası ipleri keser sona kaç var, pişmanlık için çok geç ama kabus için henüz erken...

Nakarat

Ben tepede, gökyüzü benim tepemde, bir ayağım çukurda kalbim hafiden zikirde. Teknik denen keklik hedefte, tahmin et bakalım kaç çürük yumurtan var sepette, bana şeytan dansı yaparlar ne cüretle satılmışsın ücretle sana bi şarkı yazdı sago nefretle, kaynaşmadık ifritle, öyle ya boku ararsan bulursun kenefte, onları kınarım esefle, pasa pas verme artist! Şutunu göreyim hadi topa tekme adıma dilin dönmüyorsa bana kısaca kaf-kef de !!!

Nakarat

Offf... Etti cana tak! Malesef yok çaresi yalnızlığın. Sende koparamadın halatların yeter artık nazlandığın... Ağlama kıyamam ıslanır buklelerin aklına geldikçe uktelerim, zaman makası ipleri keser sona kaç var, pişmanlık için çok geç ama kabus için henüz erken...

Nakarat
    Gelecek çılgınlıklar zincirlemesiydi bir zamanlar benim için, Geçmiş göz yağmurlarımı biriktirdiğim sürahi kader verdi ilahi kabullendim vallahi...

Forum Saati Çarş. Mayıs 15, 2024 3:45 pm